Good coffee , Quality time! Bursa'nın akdeniz terapisi.
Nalbantoglu 1992
Dünyanın ilk Siestası.
Bursa şehir merkezinde Atatürk Caddesi civarı HEYKEL olarak adlandırlır. Bu cadde meşhur Ulucami, hemen yanındaki Kapalı çarşı, eski şehir postahanesi, Bursa valiliği ve Ahmet Vefik Paşa tiyatrosu gibi önemli binalarla çevrelenmiştir. 
Semt adını Atatürk Heykelinden alır. Araç trafiği yönünde yüründüğünde Atatürk caddesinin sol tarafı eski binalar ve çarşılarla, sağ tarafı ise genelde Bursalıların tercih ettiği mağazaları ile Bursa'nın alışveriş merkezidir. Caddeye paralel bir üst sokak ve yan yolları araç trafiğine kapalıdır. Burası nispeten daha küçük ve özellikle 90 lı yılların alışveriş trendine uygun dükkanların yer aldığı bir bölgedir.  Bütün bu bölgeye adını veren Nalbantoğlu Çarşısı Siesta ile aynı senelerde açılmıştır. 1992 yılında Siesta'nın açılışı ile sokakta oluşan dinamik ve genç atmosfer ileriki yıllarda açılacak birçok cafeler, esnaf lokantaları ve Gima market ile şehir merkezinin öğle tatili alternatifi ve hafta sonlarının gezinti yeri haline gelmiştir.
  1. Managing Director
  2. Managing Director
  3. Managing Director
  4. Managing Director
  5. Managing Director
  6. Managing Director
  7. Managing Director
  8. Managing Director
  9. Managing Director
ILETISIM
SABIT TELEFON : 0224-221 5301
WHATSUP :0532-777-4861
EPOSTA :  [email protected]
Nalbantoglu carşısı. Heykel Bursa

NASIL GIDILIR?

TOPLU TASIMA

YÜRÜYEREK

ARABAYLA

 Kent meydanından her 5 dakikada bir kalkan tramvay ipekböceği ile bulunduğumuz Atatürk caddesi yönüne gelmeniz mümkündür.  
Çekirge Yönünden ise yerel dolmuşlar tercih edilebilir.
Nalbantoğlu çarşısının tam orta noktasında bulunan Siesta'ya  Atatürk caddesi üzerindeki Garanti bankası aralığından merdivenleri kullanarak çıkabilirsiniz.

Siesta'ya kendi aracınızla gelmek için Mc Donald's dan sonra ilk sağa dönün ve yolun sonundaki katlı otoparka aracınızı park edin. Park görevlileri Siesta'yı size göstereceklerdir.